دریافت(پاورپوينت بیش فعالی در کودکان)

دانلود پاورپوينت بیش فعالی,پاورپوینت بیش فعالی در کودکان,پاورپوینت بیش فعالی کودکان,پاورپوینت در مورد بیش فعالی کودکان,پاورپوینت در مورد بیش فعالی,ppt بیش فعالی کودکانپاورپوينت بیش فعالی در کودکان|42092787|cu|
هم اکنون فایل با موضوع پاورپوينت بیش فعالی در کودکان آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوينت بیش فعالی


مشخصات فایل
تعداد صفحات54حجم247/196 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل
دانلود پاورپوينت بیش فعالی جهت رشته پزشکی قالب 54 اسلايد و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش

امروزه‌ بسیاری‌ از مادران‌ و پدران‌ از شیطنت‌ بسیار زیاد كودكانشان‌ شكایت‌ دارند. آنها اظهار می ‌دارند كه‌ فرزندشان‌ مرتب‌ در حال‌ حركت‌ و فعالیت‌ است‌ و نوعی‌ حالت‌ بی‌ قراری‌ و ناآرامی‌ در او مشاهده‌ می ‌كنند. برخی‌ از این‌ والدین‌ از فقدان‌ تمركز حواس‌ و ضعف‌ درسی‌ كودك‌ نیز صحبت‌ می‌ كنند. آنها علت‌ این‌ فعالیت‌ بیش‌ از اندازه‌ را نمی ‌دانند و مرتب‌ فرزندشان‌ را مورد سرزنش‌ قرار می‌ دهند.


كودكان‌ بیش ‌فعال‌ - همانگونه‌ كه‌ از این‌ عنوان‌ برمی ‌آید- بسیار پرتحرك اند و نمی ‌توانند یک جا آرام‌ بنشینند. آنها اضافه‌ بر ناآرامی‌ بسیار زیاد، نوعی‌ اضطرار و اجبار برای‌ خرابكاری‌ نیز دارند. آنان‌ اشیا را می‌ شكنند یا پرتاب‌ می‌ كنند. همچنین‌ كنجكاوی‌ بسیار از خود نشان‌ می‌ دهند و نه‌ تنها اسباب‌ بازی‌هایشان‌ را خراب‌ می‌ كنند، بلكه‌ اشیاء و وسایل‌ منزل‌ را نیز دستكاری‌ و خراب‌ می‌ كنند. كارهای‌ خطرناك‌ را دوست‌ دارند و ابداً احساس‌ خطر نمی ‌كنند. بنابراین‌ رفتارهایی‌ بی ‌مهابا از آنها سرمی ‌زند.

برخی‌ از بزرگسالان‌ آنها را افرادی‌ بی ‌باك‌ و شجاع‌ تصور می ‌كنند؛ در حالی‌ كه‌ این‌ رفتارهای‌ بی‌ مهابا نشانگر این‌ واقعیت‌ است‌ كه‌ احساس‌ خطر واقعی - كه‌ یك‌ احساس‌ طبیعی‌ است‌ و بایستی‌ در كودكان‌ وجود داشته‌ باشد - در این‌ بچه‌ ها وجود ندارد. بازی‌ های‌ خطرناك‌ - از جمله‌ بازی‌ با كبریت‌ - و علاقه‌ به‌ وسایلی‌ چون‌ كارد و چاقو نشانه‌ های‌ دیگری‌ از گرایش‌ها و رفتارهای‌ غیرطبیعی‌ این‌ بچه‌ هاست.

فهرست مطالب
مقدمه
بيش فعالي دركودكان
كودك‌ بیش ‌فعال‌ احساس‌ خطر نمی‌ كند
تمایل‌ به‌ كارهای‌ خلاف‌ و خطرناك‌
عملكرد اجتماعی‌ و تحصیلی‌ كودك‌ كاهش‌ می ‌یابد
والدین‌ چه‌ نقشی‌ در درمان‌ دارند
يك خطر مهم
شیوع بیش فعالی
علایم ADHD
نوع ترکیبی
چطور می‌توان فهمید کودکی مبتلا به ADHD است؟
راهنمایی‌هایی برای والدین
سير
بيش فعالي از نگاه والدين
بيش فعالي از نگاه روانشناسان
حالات عمومي فرد مبتلا به بيش فعالي
نكاتي كه والدين بايد رعايت كنند
راهنمایی‌هایی برای والدین
مادران عامل بروز بيش فعالي كودكان
راهنمایی‌هایی برای آموزگاران
درمان
دارو ها
نقش چربی اُمگا-3 در بهبود بیش فعالی کودکان
چگونه والدین و معلمین حالت صحیح را تشخیص دهند؟
رفتارهای مربوط به تیزهوشان
بيش فعالي در بزرگسالان
نتیجه ‌گیری‌
منابع


"

مطالب دیگر:
📌تحقیق در مورد رمزنگاري كليد عمومي وrsa 20ص 📌تحقیق در مورد رهبري در سازمان هاي مبتني بر تيم 📌تحقیق در مورد رنسانس در اروپا 36 ص 📌پاورپوینت D B T 📌تحقیق در مورد روابط موجر و مستأجر 108 ص 📌تحقیق در مورد روش جلوگيري از اسراف و كاهش ضايعات 13 ص 📌پاورپوینت D B T presentation 📌تحقیق در مورد روش جلوگيري از اسراف و كاهش ضايعات 📌تحقیق در مورد روستای گراخک از توابع شهرستان مشهد 28 ص 📌تحقیق در مورد روش اندازهگيري عصاره محلول در آب سرد در ادويه و چاشني 6ص 📌تحقیق در مورد روشهای سنجش نسبت درصد چربی شير 10ص 📌تحقیق در مورد روشهای نگهداری مواد غذائی بطریق سنتی و تقسیم بندی روشها 15 ص 📌تحقیق در مورد رويكردي اجتماعي به مطالعه ي ورزش 21 ص 📌تحقیق در مورد رویدادهای مهم هنری قرن بیستم 11 ص 📌تحقیق در مورد رویدادهای مهم هنری قرن بیستم 📌تحقیق در مورد زبان برنامه نويسي ASP 28 ص 📌تحقیق در مورد زمين لرزه ها 📌تحقیق در مورد زنان پيامبر اسلام (ص) 12 ص 📌تحقیق در مورد زراعت و اصلاح نباتات 📌تحقیق در مورد زندگینامه امام رضا 22 ص 📌تحقیق در مورد زندگانى امام حسين 📌تحقیق در مورد زندگینامه امام محمد باقر 📌تحقیق در مورد زندیه 13 ص 📌تحقیق در مورد زینب 📌تحقیق در مورد ساختمان موتور کولر آبی